;

 

 

 

Chcem vyhlásiť konkurz

Dlžnícky konkurz Veriteľský konkurz

Ak sa dlžník dostane do úpadku je povinný sám na seba vyhlásiť konkurz. Porušenie tejto zákonnej povinnosti je trestané finančnou pokutou osobne postihujúcou štatutárne orgány (konateľ, člen predstavenstva), vrátane osôb, ktoré funkciu vykonávali v minulosti.

Pomôžeme Vám vyhlásiť vlastný bankrot, ak to bude pre Vás najlepšie riešenie.  Spracujeme pre Vás kvalifikované podanie, aby Váš bankrot prebehol rýchlo a efektívne.  Budeme Vás zastupovať v celom procese  bankrotu najmä pri komunikácii so správcom a veriteľmi.

Podanie návrhu na vyhlásenie bankrotu Vášho dlžníka môže byť efektívnejšie ako exekúcia, najmä ak Vás predbehli exekúcie iných veriteľov. Správca určený súdom a kontrolovaný veriteľmi efektívne zabráni Vášmu dlžníkovi tunelovať firmu. V konkurze môžete odporovať úkonom dlžníka, ktoré ukracujú Vaše uspokojenie, ako aj ďalších veriteľov.

Pomôžeme Vám spracovať návrh a vyhlásiť konkurz na Vášho dlžníka, aby ste sa dostali k Vašim peniazom čím skôr.  Pomôžeme Vám: - prihlásiť Vaše pohľadávky,  - poprieť pohľadávky iných veriteľov,  - odporovať ukracujúcim úkonom dlžníka. Budeme Vás zastupovať na schôdzi veriteľov či veriteľského výboru. Pomôžeme Vám riadiť a kontrolovať správcu, aby sa pre Vás zo speňažovania zabezpečil maximálny výťažok.

Viac o konkurze

Aktuality

Vážení návštevníci stránky a záujemcovia,

 

vzhľadom na rozšírenie počtu našich kancelárií na súčasné štyri pripravujeme pre Vás úplne novú stránku www.advoin.sk ktorá by už čoskoro mala byť v prevádzke. Pre prípad  potreby nás kontaktujte na info@insolvency.sk

Na lepšie vysvetlenie pojmov a celého procesu "osobného bankrotu"  sme pre Vás pripravili krásnu novú stránku:

www.oddlzenie.info

www.dlhy.info

Veríme, že bude pre Vás prínosom.

Team ADVO INSOLVENCY

ADVO INSOLVENCY, k.s. otvorilo novú kanceláriu pre obvod konkurzného súdu Trnava, ktorá sa nachádza na adrese:

 

Sládkovičova 2069/10A, 921 01 Piešťany

 


Napíšte nám